Program Współpracy Transgranicznej POLSKA-ROSJA 2014–2020

European Union
 

Wspólny Sekretariat Techniczny

Zgłaszanie nieprawidłowości
e-mail: nieprawidlowosciEWT@mfipr.gov.pl – używając tego adresu e-mail, anonimowo możecie Państwo wysłać skargę

 

dr Katarzyna Maria Bartnik – Kierownik WST 

e-mail: Katarzyna.Bartnik@plru.eu

tel. +48 89 722 81 82

 

Miłosz Wielgat – Zastępca Kierownika WST

e-mail: Milosz.Wielgat@plru.eu

tel. +48 89 722 81 85

 

Maria Jaczek – Menedżer ds. Administracyjnych i Finansowych

e-mail: Maria.Jaczek@plru.eu 

tel. +48 89 722 81 10

 

Katarzyna Gilewicz – Menedżer Komunikacji i Projektu

e-mail: Katarzyna.Gilewicz@plru.eu 

tel. +48 89 722 81 56

 

Anna Szczerbowska – Menedżer Finansowy

e-mail: Anna.Szczerbowska@plru.eu

tel. +48 89 722 81 65

  

Yulia Petrovich – Menedżer Projektu

e-mail: Yulia.Petrovich@plru.eu

tel. +48 89 722 81 61

 

Radosław Kapela – Menedżer Projektu

e-mail: Radoslaw.Kapela@plru.eu 

tel. +48 89 722 81 87

 

Anna Michalak – Menedżer Projektu

e-mail: Anna.Michalak@plru.eu

tel. +48 89 722 81 64

Polityka prywatności

Ustawienia zaawansowane
Ustawienia zaawansowane
UŁATWIENIE DOSTĘPU NA WWW
WIZUALNE
WERSJA KONTRASTOWA
ROZMIAR TEKSTU
1
ODSTĘP POMIĘDZY WIERSZAMI
1
ODSTĘP POMIĘDZY SŁOWAMI
1
ODSTĘP POMIĘDZY LITERAMI
1